Dünyanın dört bir yanında ABD’den Filipinler’e, Hollanda’dan Çin’e, Tunus’tan Hindistan’a, temiz, sağlıklı, leziz su içmek isteyenler, 145 yıllık tecrübesi ile su teknolojileri sektörünün öncü firması A.O. Smith’in Su Arıtma Cihazlarını tercih ediyor, kullanıyor.

A.O. Smith Su Arıtma Cihazlarının tercih ediliyor olmasında A.O. Smith Su Arıtma Cihazlarının arkasındaki tecrübenin ve teknolojinin yanı sıra; güvenirlilik, dünya standartlarında üretim, hizmet ayrıcalığı ve sadece A.O. Smith Su Arıtma Cihazlarında bulunan özellikler de etkili…

Tezgâh altı su arıtma cihazından tezgâh üstü su arıtma cihazına ve arıtmalı su sebiline tüm cihazlarımız temiz, sağlıklı, lezzetli, taze ve konforlu suyun kaynağıdır… A.O. Smith Su Arıtma Cihazları ile siz de milyonlarca kişi gibi meyve ve sebzelerinizin temizliğinden; çayınızın, kahvenizin, yemeklerinizin lezzetinden emin olabilir; musluğunuzdan akan suyu gönül rahatlığı ile içebilirsiniz!

Kabinetli Ters Osmoz sistemli su arıtma cihazlarımız:

*çok aşamalı filtrasyon teknolojisi,

*shield UV teknolojisi,

*patentli side stream membran teknolojisi,

*elektronik musluğu,

*performans takip ekranı,

*yüksek günlük su arıtma kapasitesi,

*pratik kullanımı,

*modern tasarımı,

*alkali su filtresi,

*düşük elektrik tüketimi,

*1’e 1 atık su oranı ile

rakiplerinden çok daha üstün özelliklere sahiptir.

Evde su bitti derdine son!

Su arıtma cihazlarına hem evlerimizde hem de ofislerimizde gün geçtikçe daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Evimizde su bitti derdi yaşamak istemiyor, aynı zamanda sağlıklı ve lezzetli suya kavuşurken ekonomik olarak avantajlı olmasına da dikkat ediyoruz. A.O. Smith ile evinizde ve ofisinizde musluğunuzdan kana kana sağlıklı içme suyunu her an elinizin altında bulacaksınız.

A.O. Smith Su Arıtma Cihazlarımızın en çok tercih edilen su arıtma cihazları olmasındaki bir diğer neden, filtrelerinin rakiplerinden daha uzun ömürlü, daha uygun fiyatlarda olması ve değişim zamanını haber vermesi! Filtreler kullanıma bağlı olmakla beraber, çekirdek bir ailenin ortalama olarak filtresi 9-12 ayda bir değişime ihtiyaç duyuyor ve değişim teknik servisimiz tarafından kolayca yapılıyor. Eğer evinize ya da ofisinize en uygun A.O. Smith Su Arıtma Cihazı hangisi olabilir? diye düşünüyorsanız, size “Evime En Uygun Su Arıtma Cihazı Hangisi?” başlıklı yazımızı okumanızı öneririz. 

Ailenizin sağlığına önem veriyorsanız, doğru yerdesiniz!

Şebeke suyunun ya da paketli suların yeterince sağlıklı olduğuna güvenemiyor, damak tadımıza uygun sağlıklı su arıyoruz. A. O. Smith, 145 yıllık deneyimi, 11 ülkede 30´a yakın tesisi ve 16.000 çalışanı ile dünyanın en güvenilir su teknolojileri üreticisidir. Cihazların üretiminde kullanılan malzeme seçiminden satış sonrası hizmete kadar her sürece son derece hassasiyetle yaklaşan A.O. Smith, bu yaklaşımıyla su arıtma sektöründeki liderliğini sürdürmektedir. İleri teknoloji laboratuvarlarda NSF International (Uluslararası Sağlık Kuruluşu) standartlarıyla test edilen tüm A. O. Smith cihazları, insan hayatını kolaylaştırmak, musluk suyunun sağlıklı olmasını sağlamak ve dünya kaynaklarını korumak için üretilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Su Teknolojileri Firması A.O. Smith

A.O. Smith Su Arıtma Cihazları farklı ihtiyaçlar için tasarlanmış farklı özelliklere sahip. Ama hepsinin ortak en önemli özelliği, kullanıcılarının memnuniyeti ve tercihi… A.O. Smith olarak sağlıklı, leziz su için cihazlar üretmek, kullanıcılarımızın hayat konforunu artırmak ve dolayısıyla kullanıcılarımızın memnuniyetlerini sağlamak bizim için çok önemli.

Üstün hizmet, yaygın servis!

Tüm kullanıcılarımız istedikleri zaman bize ulaşabilir, istedikleri desteği alabilirler. Türkiye genelinde 300‘e yakın bayimiz ve satış noktamız, çağrı merkezimiz ve sosyal medya kanallarımızla her an kullanıcılarımızın yanındayız. Bir A.O. Smith Su Arıtma Cihazı tercih edenler, yakın ve hızlı hizmet de satın aldıklarını bilirler.

A.O. Smith Su Arıtma Cihazlarımız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek, aklınıza takılan farklı sorulara cevap almak isterseniz 0850 222 02 67 den çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizle görüşebilir; teknik sorular, servis ve bakım için teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

İster tezgâh altı, ister tezgâh üstü bir su arıtma cihazı ya da arıtmalı su sebili almayı düşünün ileri teknoloji ile güvenilir ve avantajlı kullanım sunan A.O. Smith Su Arıtma Cihazları ya da Arıtmalı Su Sebilleri sizin de tercihiniz olsun…

Cihazlarımızı incelemek, özelliklerini görmek için tıklayın: 

Tüm cihazlarımızı mutlu ve sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz…