Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

Mir Grup Su Arıtma Sistemleri “MiRWATER” markası ile, 2000 yılında Türkiye’de su arıtma teknolojilerine inovatif bakış açısı getirmek ve uygulamalarda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

2000 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan firmamız, gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve en doğru çözümleri sunmaktadır.

Bu anlamda firmamız ileri su arıtma teknolojilerini kullanarak içme suyu, kullanma suyu, üretim suyu, proses suyu, saf su, deniz suyu, atık su arıtma, gri su arıtma, su şartlandırma, yüzme havuzları, dezenfeksiyon sistemleri, geri kazanım sistemleri ve imalatını yapmış olduğu ürünleriyle birlikte yüksek kaliteyi ve ekonomik çözümleri müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Tüm su arıtma sistemlerimiz bünyemizde bulunan mühendislerimiz tarafından tasarlanmaktadır ve teknik ekibimiz tarafından imal edilip, montajları yapılmaktadır.

Dünya çapında pazarlanan yenilikçi teknoloji ve enerji tasarruflu ürün uygulamaları ile alanında dünya liderleri olan iş ortaklarımızı arkamıza alarak, müşterilerimize güven ve kaliteyi zamanında ve eksiksiz olarak sunmayı ilke edinerek profesyonel hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz.

 

Mir Grup Su Arıtma inş ve Gıda San. Tic. Ltd. Şt.