Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hizmetlerimiz

Projelendirme ve Mühendislik: Firmamızın proje departmanı, arıtma sistemleri tasarımında başlangıç noktası olarak keşif ve ham-atık su karakterizasyonu belirleme ve müşterilerinin talepleri sonrasında sonuca ulaşmak için elinde bulunan çözüme ve tasarıma yönelik tüm bilgi birikimini kullanarak en uygun ve ekonomik proses seçimini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Satış: Firmamız su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir.

Satış Sonrası: Firmamızda satış sonrası hizmetler ‘Satış Sonrası Hizmetler Departmanımızca’ günlük ve periyodik olarak organize edilmektedir. Müşterilerimize sağlanması gereken her türlü satış sonrası hizmet ve servis hizmeti, deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından verilmektedir. Yıllık bakım anlaşmaları ile sistemlerinizin sorunsuz çalışması ve verimliliği üst seviyede tutulmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetler ‘Hizmet Yeterlilik Belgesi’ ve ‘Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ile belgelendirilmiştir.

İmalat: MİRWATER markalı evsel ve endüstriyel içme suyu arıtma cihazları başta olmak üzere arıtma sektöründe kullanılan, paslanmaz ekipmanların projelendirme ve imalatı gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ve uzman kadromuz ile tecrübelerimizi günümüzün imalat teknolojileriyle harmanlayarak ve uluslararası standartları göz önünde bulundurarak ürün imal etmekteyiz.

Süpervizörlük: Alanında uzman ekibimiz tarafından tesisinizin işletmeye alınması, kurulum ve kurulum sonrası süpervizörlük hizmeti  vermekteyiz.

Laboratuvar: Mühendis ekibimiz tarafından laboratuvarımızda kısmi olarak fiziksel ve kimyasal analizler yapılarak hizmet verilebilmektedir.