Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Proje Açıklaması

İŞVEREN : TOYOTETSU Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.

YER: ÇAYIROVA/ KOCAELİ

İŞİN TANIMI: Toyotetsu fabrika çalışanlarının içme suyu ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla  Merkezi İçme Suyu Arıtma Sistemi montajı tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

Kurulumunu yapmış olduğumuz sistem ile şebeke suyunu içme suyu kalitesine getirerek ,yine tarafımızca temin edilen paslanmaz depoda rezerv edildikten sonra hidrofor sistemi ile fabrika içinde kullanıma iletilmektedir. Fabrika içindeki 2000 metre içme suyu hattı boru tesisatı tarafımızca yapılmış olup , gıdada kullanıma uygun aquatherm malzeme kullanılmıştır. Fabrika içine çekilen hatlar ile satışını yapmış olduğumuz tezgah üstü sebile hat çekimi yapılmıştır. Ayrıca arıtma sisteminin konumlandırılması için arıtma odası inşası da tarafımızca yapılmıştır.

Pandemi sürecinde mevcut sebillerin güvenle kullanımını sağlamak amacıyla mevcut sebillere sensör entegre edilerek fabrika çalışanlarına temassız şekilde su temini imkanı sağlanmıştır.

Vermiş olduğumuz servis hizmetleri ile sistemlerimizin kontrol ve bakımları yapılarak sorunsuz olarak çalışması sağlanmaktadır.

 

Başlangıç Tarihi
  • 27 Ağustos 2019,
Proje Adı
MERKEZİ İÇME SUYU ARITMA SİSTEMİ
Proje Kategori
Tamamlanan projeler