Dünyadaki öncü şirketleri öncü yapan özellikleri; sundukları ürün veya hizmetin kalitesi, sahip olduğu değerler, marka bilinirliliği, dünyaya ve yaşama sağladığı fayda ve dolayısıyla kullanıcılarının memnuniyetleridir. A.O. Smith olarak 145 yıllık su teknolojilerindeki deneyimimiz, ileri teknoloji ürünü cihazlarımız ve sistemlerimiz, değerlerimiz, satış öncesi ve sonrası hizmetimiz ile tüm dünyada müşteri memnuniyeti en yüksek su teknolojileri firması olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu memnuniyeti nasıl sağlıyoruz? Çünkü kullanıcılarımızın ne istediğini biliyor ve kendi sektörümüzde dünyanın en ileri teknolojisini üretiyor, hizmetini sunuyoruz. 
A.O. Smith kullanıcılarının memnuniyetlerinin 5 önemli nedeni:

1) Güvenilir firma, güvenilir hizmet: Su sağlığımızı doğrudan etkileyen bir hayat kaynağı. Dolayısıyla su teknolojileri cihazları da sağlığımızı doğrudan etkiler. Bu nedenle sağlıklı su elde etmeyi ve sağlığımızı korumayı prensip ediniriz. A.O. Smitholarak teknoloji geliştirmekten cihaz kurulumuna tüm faaliyetlerimizi dünyaya, doğaya, yaşama, insana hizmet, saygı ve verdiğimiz değer ile gerçekleştiririz. Sektörümüzde 145 yıllık geçmişimiz, dünyadaki en güvenilir, en yaygın üretim ve satış-hizmet ağı ile dünyanın lideri; ülkemizde ise 200’ü aşkın bayimiz ile en geniş hizmet ağına sahip su teknolojileri cihazları üreticisiyiz. Su arıtma cihazlarımızın yanı sıra su yumuşatma cihazlarımız ve arıtmalı su sebillerimiz ile tüm dünyanın en çok tercih ettiği cihazları üretiriz.Tüm cihazlarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

2) Güvenilir su arıtma cihazı, güvenilir fiyat: Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları doğru çözümleri en uygun fiyatla sunmayı hedef ediniriz. Bunu dünya çapındaki satış ve geliştirme çalışmalarımız sayesinde gerçekleştiririz. Her konuda şeffaflığı misyon edinen bir şirket olarak, cihazlarımızın özelliklerinden fiyatlarına tüm bilgilere isteyenlerin ulaşabilmesi için web sitemizde açık olarak yer veririz. Tezgah altı su arıtma cihazı, tezgah üstü su arıtma cihazı, su yumuşatma cihazları, arıtmalı su sebilleri ile mutfaklarına konfor sunmak için çalışırız. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını, öneri ve dileklerini her zaman dikkate alırız.
3) Temiz, berrak, sağlıklı, lezzetli su: Cihazlarımız kullanıcılarımızın yaşam konforumuza büyük fayda kazandırır.İster tezgah üstü su arıtma cihazı olsun, ister tezgah altı su arıtma cihazı rakiplerimizin cihazlarında olmayan

  • sudan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerin uzaklaştırılmasını sağlayan Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi, 
  • %56 daha yüksek verimle su vermesini sağlayan ve rakiplerine nazaran 1.5 kat daha uzun ömürlü Side Stream Membranı,
  • cihazın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını Performans Takip Ekranı gibi pek çok üstün ve patentli özelliğe sahiptir. Bu sayede kullanıcılarımız filtrelerinin ve cihazın sağlıklı çalışır durumda olduğunu her zaman kontrol edebilirler.

Üstelik cihazlarımızın şık ve kompakt tasarımları da kullanıcılarımızın beğenisini kazanan önemli bir yönüdür. Dünyadaki milyonlarca kullanıcımız musluğundan akan suyu gönül rahatlığı ile içer; meyve ve sebzelerinin temizliğine, çayının, kahvesinin, yemeklerinin lezzetine güvenirler! Cihazlarımız tüm kullanıcılarımızın su ihtiyacını karşılar, onlara konforunu yaşamak kalır.
4) Sertifikalı teknoloji, dünya standartlarında üretim: Araştırma-geliştirme çalışmalarına en büyük yatırımı yapan firma olmamız nedeniyle en ileri teknolojiye sahip cihazları üretiriz. Tüm cihazlarımız birçok teste girerek dünya çapında geçerliliği onaylanmış sertifikalara sahiptir. Bu sertifikalar dünya standartlarında üretim yaptığımızın da göstergesidir. 
5) Kullanıcılarımız bir A.O. Smith cihazı sahibi olarak sadece bir cihaz değil aynı zamanda hizmet de satın alırlar. Tezgah altı su arıtma cihazlarımızın, tezgah üstü su arıtma cihazlarımızın, arıtmalı su sebillerimizin ve su yumuşatma sistemlerimizin montajı ücretsiz olduğu gibi teslimatımız da ücretsizdir. Tüm bayi ve teknik servislerimiz ile ülkemizin dört bir tarafında kullanıcılarımızın yanındayız. Kullanıcılarımız istedikleri zaman bize veya bayilerimize ulaşıp istedikleri konuda bilgi, teknik yardım ve destek alabilirler. Bayilerimize ulaşmak isterseniz tıklayın.A.O. Smith olarak su teknolojileri alanındaki tecrübemiz, ileri teknolojimiz, tezgah üstü su arıtma-tezgah altı su arıtma-su yumuşatma- arıtmalı su sebilleri cihazlarımız ve satış öncesi-sonrası hizmetlerimiz ile suyunuzu korumak için varız, size de öncü bir marka deneyimi yaşatmak isteriz. Su teknolojileri ve cihazlarımız hakkında tüm soru, öneri ve istekleriniz için her zaman yanınızdayız. Bize web sitemizden, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızdan, 0.850.222 02 67 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz. Siz de suyunuzun gerçek tadına kolayca ve güvenle ulaşın!