Temiz, sağlıklı ve lezzetli su içmek isteyenler veya çayını demlerken, sebze ve meyvelerini yıkarken, yemeklerinizi pişirirken temiz su kullananlar…

Belki bir su arıtma cihazı kullanıyorsunuz belki de almak için araştırmalara başladınız… Bu yazımız sizler için!

A.O. Smith su teknolojileri sektöründe tam 145 yıldır faaliyet gösteriyor. Dünyanın dört bir yanında su arıtma sistemleri ve cihazları kullanılan A.O.Smith su teknolojileri alanında geliştirdiği teknolojiler ile sektörüne öncülük ediyor. En yüksek müşteri memnuniyetine sahip su teknolojileri firması olan A.O. Smith sadece evsel değil endüstriyel ve ticari uygulamaları ile de adından sıkça söz ettiriyor…

Su arıtma cihazı almak isteyenler de sunduğu özellikler nedeniyle, ileri teknolojiye sahip ve rakiplerine göre de pek çok yönden üstün ve avantajlı cihazlar üreten A.O. Smith’i tercih etmeye devam ediyorlar.

A.O. Smith cihazlarından daha ayrıntılı bahsedelim!

Bir su arıtma cihazında aradığınız tüm özellikler ve daha fazlasını A.O. Smith’in geniş su arıtma cihazı ailesinde bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz cihazın modeli ne olursa olsun, sağlıklı ve konforlu suyu A.O. Smith güvencesi altında elde edeceğinizden emin olun.

A.O. Smith Su Arıtma Cihazları’nın özellikleri:

Kabinetli Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi: Ters osmoz günümüz teknolojisini ulaştığı en ileri arıtma sistemidir. A.O. Smith tüm su arıtma modellerinde mevcut olan bu teknoloji sayesinde suyunuz tüm kirleticilerden arındırılır ve osmoz musluğundan arındırılmış olarak akar.

Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi: Musluğunuzdan sağlıklı, tertemiz, berrak suyun akmasını sağlayan teknolojidir. A.O. Smith tüm su arıtma modellerinde mevcut olan bu teknoloji suyunuzu %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerden arındırır.

Patentli Side Stream Membran Teknolojisi: %56 daha yüksek verimle su akmasını sağlayan teknolojidir. Daisy ve Lily su arıtma cihazlarında mevcut olan bu teknoloji ile membran ömrü rakiplerine göre daha uzun ömürlüdür, arıtma filtresi ve su filtresi dayanaklıdır.

Düşük Atık Oranı: Daisy ve Lily cihazlarında mevcut olan bu teknoloji sayesinde cihazlar en yüksek verime ve en düşük atık oranına sahiptir. Patentli Side Stream Teknolojisi 1 bardak arıtılmış suya karşın sadece 1 bardak su atılmasını sağlar.

Performans Takip Sistemi (PFM): Cihazın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını gösteren ileri teknolojidir. Daisy, Lily ve Lotus 75 TC su arıtma cihazlarında mevcut olan bu teknoloji sayesinde kontrolü ele alır gereksiz servis masrafından kurtulursunuz. Filtre değişimini doğru zamanda yaptığınız için suyunuz her zaman taze ve temiz kalır.

Shield UV Teknolojisi: Lily su arıtma cihazında mevcut olan bu teknoloji ultraviyole ışınlarını kullanarak, suyun tüm filtrelerden geçip musluğunuza gelmeden hemen önce bakteri giderimi yaparak ekstra hijyen sağlar.

Akıllı Elektronik Musluk: Lily su arıtma cihazının musluğunda yer alan bu teknoloji ile musluk üzerindeki led logo filtre değişim zamanını haber verir ve güvenli kullanım sunar.

Yüksek Günlük Su Arıtma Kapasitesi: Kalabalık ailelerin dostudur. Daisy, Lily, Lotus 75 TC ve Lotus M cihazlarında mevcut olan geniş kapasiteli su tankı ile sular kesilse bile musluğunuzdan suyunuz akmaya devam eder.

Kompakt Tasarım: Kolay taşınır, tezgâh altı ve tezgâh üstü kullanıma uygundur, küçük mutfaklar için idealdir. Daisy, Lotus 75 TC ve Lotus M cihazları kompakt tasarımı ile en çok tercih edilen su arıtma cihazlarımızdandır.

Aynı zamanda tüm A.O.Smith su arıtma cihazlarının su arıtımının kalitesini belgeleyen sertifikaları vardır. A.O. Smith su arıtma cihazları dünyanın bu alanda en geçerli NSF, WHO, WQA sertifikalarına, İTÜ onaylı içme suyu test raporuna sahiptir.

Tüm bunların yanı sıra bir A.O. Smith cihazı sahibi olduğunuzda kesintisiz müşteri ve teknik servis hizmetine de sahip olursunuz. A.O. Smith müşteri hizmetleri uzman kadrosuyla tüm sorularınıza cevap vererek yardımcı olur ve teknik servis ekibi sistem ve cihaz kurulum, bakım, montaj işlemlerinde, her türlü teknik problemde yanınızda olur.

A.O. Smith cihazı sahibi olmak için bizi arayın: 0850 222 02 67