Satış Sonrası Destek: Rakiplerimizden Üstün Olduğumuz Yönlerden Biri!

Satış sonrası hizmeti en az satış kadar önemseyen ve geliştiren firmalar bugün dünya çapında tercih edilen firmalar arasına isimlerini yazdırıyor… A.O. Smith olarak biz de satış sonrası hizmete öncelik vererek müşteri memnuniyetini sürekli arttıran ve müşterileri tarafından tavsiye edilen bir firma olmaktan dolayı mutluyuz.

Sadece öncü teknolojimiz, geniş ürün yelpazemiz, yaklaşık 150 yıllık deneyimimiz ve değerlerimiz ile değil, satış sonrası desteğimiz ile de sektörde üstünlüğümüzü ortaya koyuyoruz.

Kullanıcılarımızın sağlık, lezzet, konfor ile ilgili arayışlarına teknolojimiz ile cevap veriyoruz. Bakım ve filtre değişim zamanı uyarısı veren ileri teknolojimiz, ultraviyole ışınlarını kullanarak sudaki bakterileri yok eden Shield UV Teknolojimiz, Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojimiz ile kullanıcılarımıza ayrıcalıklı teknolojilerden faydalandırmak için çalışıyoruz. Teknolojimizin verdiği olanakla da cihazlarımız için en az 2 yıl ürün ve 10 yıl yedek parça tedarik garantisi sunuyoruz…

Su arıtma sistemlerimizin, arıtma sistemli su sebillerimizi ve su yumuşatma sistemlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız: 

 

A.O. Smith Olarak Satış Sonrası Desteğimizle Her Zaman Yanınızdayız!

 

A.O. Smith kullanıcıları, cihazlarını alırken hizmet de satın alırlar. Hızlı ve ücretsiz teslimatımızın yanı sıra cihazlarımızın montajı da ücretsizdir. Bu nedenle A.O. Smith müşteri memnuniyeti en yüksek su teknolojileri üreticisidir. Ve bu A.O. Smith’in alanında liderliğini sürdürebilmesinin nedenlerinden de biridir!

A.O. Smith kullanıcıları istedikleri zaman Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarımızdan; web sitemizden bize ulaşabiliyorlar. Her gün 09.00 – 22.00 arasında 0850 222 02 67 nolu çağrı merkezimizden A.O. Smith yetkililerine veya doğrudan ülkemizin dört bir yanına yayılmış bayilerine ulaşıp istedikleri, merak ettikleri konularda bilgi ve destek sağlayabilir; tüm sorularını, öneri ve isteklerini uzman servis personelimize bildirebilirler.

Her türlü kurulum, bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi alanlarda, 200’ü aşan satış noktamız ile yaygın satış ağına sahip öncü su teknolojileri firması olarak tüm Türkiye’ye en hızlı ve güvenilir hizmeti götürüyoruz.

Bayi listemize ulaşmak için lütfen tıklayınız:

Amacımız, müşteri memnuniyetini ve güveninin sürekliliğini hedefleyerek cihazı garanti kapsamında olsun veya olmasın müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp onlara çözümler sunmak ve öncü bir marka deneyimi yaşatmak. Kurallarımız hız, titizlik ve kalıcı çözüm…

Eğer, A.O. Smith cihazlarımızdan birini kullanıyorsanız ya da almayı arzuluyorsanız, bir A.O. Smith cihazı aldığınızda hizmet de satın aldığınızı unutmayınız. Tüm cihazlarımızı “iyi günlerde” kullanmanızı dileriz.