Kurumsal

HAKKIMIZDA

Mir Grup Su Arıtma “mirwater” markası ile, 2000 yılında Türkiye’de su arıtma teknolojilerine inovatif bakış açısı getirmek ve uygulamalarda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

MİRWATER kaliteli su ihtiyacına yönelik olarak, müşterilerin talepleri doğrultusunda su arıtma sistemleri ile içme suyu, kullanma suyu, gelişmekte olan endüstriyel sanayinin,üretim suyu, proses suyu, saf su, deniz suyu, atık su arıtma, gri su arıtma, su şartlandırma, yüzme ve süs havuzları, dezenfeksiyon sistemleri, sterilizasyon sistemleri, koku giderici sistemler, su kimyasalları ve geri kazanım sistemleri ile imalatını yapmış olduğu, ithal ettiği, temsilciliğini yapmış olduğu, kaliteli ürünleriyle birlikte, temiz ve kaliteli su sağlamak amacı ile, ileri su arıtma teknolojilerini kullanarak yüksek kaliteyi ve ekonomik çözümleri müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Mühendislik, proje – taahhüt, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetler konularında hizmet vermektedir.

 1. Misyonumuz ve Vizyonumuz

  MİR GRUP su arıtma sektöründeki büyümeyi ,teknolojik yenilikleri takip ederek, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlayan ;müşteri beklentilerine zamanında ve eksiksiz cevap vermeyi kendine ilke edinmiş “müşteri odaklı” çalışan, müşterilerine kaliteli ileri teknoloji ürünlerini ve hizmetlerini sunan bir firmadır.

  MİR GRUP olarak öncelikli amacımız, insanımıza hizmet etmek, doğayı ve çevreyi korumak ,su kaynaklarımızı en iyi ve doğru şekilde kullanmak ve kullandırmak, toplumun su ihtiyaçlarına en uygun ve en hızlı şekilde hizmet vererek yaşam kalitesini yükseltmektir.

  Misyonumuz, vizyonumuzu gerçekleştirmek yolunda, şirketimizin ana faaliyet konusu olan, arıtma sistemlerini, en verimli, en düşük maliyetli, çevre dostu ve en son teknoloji ile gerçekleştirmektir.

  MİR GRUP, Türkiye ve Dünya pazarında su arıtma sektöründeki hedeflerine ulaşmak için aralıksız çalışmakta ve faaliyetlerine devam etmektedir.

 2. Kalite Politikamız

  MİR GRUP ailesi, insana topluma ve çevreye saygılı yenilikçi ,müşteri memnuniyetini daima arttırmaya çalışan, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite politikası benimsemiştir.

 3. Proje ve Üretim

  MİRWATER, şehir şebeke suyu, kuyu suyu, göl, nehir ve deniz suyundan içme ve kullanma suyu arıtma, her tür sektör için atık su arıtma ve geri kazanım sistemleri konularında deneyimli kadrosuyla projelendirme ve mühendislik hizmeti vermektedir.

  Firmamızın proje departmanı, arıtma sistemleri dizaynında başlangıç noktası olarak keşif ve ham-atık su karakterizasyonu belirleme ve müşterilerinin talepleri sonrasında sonuca ulaşmak için elinde bulunan çözüme ve tasarıma yönelik tüm bilgi birikimini kullanarak en uygun ve ekonomik proses seçimini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

  Sistem belirleme sürecinde bilgisayar destekli programlar, labaratuvar çalışmaları ve pilot tesislerden faydalanan proje departmanımız, müşterilerinin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, proje, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmaları ile hizmetinizdedir.

  MİRWATER markalı evsel ve ticari içme suyu arıtma cihazları başta olmak üzere arıtma sektöründe kullanılan, paslanmaz ekipmanların projelendirme ve imalatını gerçekleştirmektedir.

 4. Satış

  Firmamız su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir. İstenilen malzemeleri stoklarından hemen karşılamakta, malzemelerin bulunmaması halinde kısa bir sürede temin ederek müşterilerine sunmaktadır. Merkez firmamızın satış ve pazarlama departmanınca koordine edilen satış hizmetlerimiz yetkili satış noktaları ve bayilerimizce gerçekleştirilmektedir.

 5. Satış Sonrası

  Firmamızda satış sonrası hizmetler ‘Satış Sonrası Hizmetler Departmanımızca’ günlük ve periyodik olarak organize edilmektedir. Müşterilerimize sağlanması gereken her türlü satış sonrası hizmet ve servis hizmeti, deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından verilmektedir. Yıllık bakım anlaşmaları ile sistemlerinizin sorunsuz çalışması ve verimliliği üst seviyede tutulmaktadır.

  Ayrıca Türkiye genelinde mevcut olan bayi ağımız ile de müşterilerimize hızlı ve sorunsuz servis hizmeti vermek en büyük hedeflerimizden biridir. Vermiş olduğumuz hizmetler ‘Hizmet Yeterlilik Belgesi’ ve ‘Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi’ ile belgelendirilmiştir.

 6. Hizmetler
  • Montaj ve kullanma kılavuzları
  • Süpervizörlük hizmeti
  • İşletmeye alma hizmeti
  • Garanti süresince bakım ve onarım hizmeti
  • Periyodik bakım hizmeti
  • Bakım, onarım ve parça değiştirme hizmeti
  • Mevcut ürün ve sistemlerin revizyon işlemleri
  • Periyodik olarak su analizlerinin yapılması
  • Servisle ilgili teklif hazırlanması
 7. Firma Bilgilerimiz
  • Mir Grup Su Arıtma İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi
  • Necatibey Cad. Kölemen Sok.No: 8 Karaköy Beyoğlu – İstanbul
  • Beyoğlu – 621 015 9341
 8. Banka Bilgilerimiz

   

  • Galata Şubesi Şube Kodu : 019
  • Iban No : TR52 0004 6000 1988 8000 0495 67

   

   

  • Karaköy Şubesi Şube Kodu : 400
  • Iban No : TR88 0006 2000 4000 0006 2964 14

   

   

  • Karaköy Şubesi Şube Kodu : 1028
  • Iban No : TR12 0006 4000 0011 0280 4823 74

   

   

  • Karaköy Rıhtım Şubesi Şube Kou : 269
  • Iban No : TR30 0006 7010 0000 0062 9214 21

BELGELER