Uzun yıllardır hem uzmanlar hem de kuruluşlar, içtiğimiz ve kullandığımız su ile ilgili çeşitli uyarı ve önerilerde bulunuyorlar… Bunların başında sağlığımızla ilgili olan kısmı, ardından da su tasarrufu ile olan kısım geliyor. İçtiğimiz su kadar kullandığımız suyun da önemi hep vurgulanıyor. Her iki açıdan da değerlendirme yapacak olursak, su hayatımızın odağında yer alıyor.

“Neden su arıtma cihazı almalıyız?” sorusunun cevabını gelin birlikte verelim…

*Evinizde ya da işyerinizde musluğunuzdan akan suyu içebiliyor musunuz?

*Aldığınız paketli sulara %100 güven duyuyor musunuz?

*Evinizde ya da işyerinizde musluğunuzdan akan suyu çayınızı demlerken ya da yemeklerinizi yaparken kullanabiliyor musunuz?

Eğer bu sorulara cevabınız hayırsa…

*İçme ve kullanma suyunuza konforlu bir şekilde ulaşmak istiyor musunuz?

*Su için aile bütçenizden önemli bir miktar ayırıyor musunuz?

*Evinizde ya da işyerinizde “Eyvah su bitti!” paniği yaşıyor musunuz?

*Su arıtma cihazları ile ilgili araştırma yapmaya başladınız mı?

Eğer bu sorulara cevabınız evet ise su arıtma cihazı almak için pek çok nedeniniz var demektir.

Suyunuzun sağlıklı olup olmadığını bilmeniz; lezzetinden, temizliğinden ve tazeliğinden emin olmanız, ayrıca kolay ulaşmanız ve sürekli elinizin altında olması mümkün!

Su arıtma cihazları ne avantajlar sağlar?

*Musluğunuzdan akan suyu güvenle kullanmak için…

*Suyunuzdaki sağlığınıza zarar verecek maddeleri uzaklaştırmak için…

*Temiz ve sağlıklı suya daha konforlu ulaşmak için…

*Aile bütçenize katkıda bulunmak için…

*Sadece içme suyunuzun değil kullanacağınız suyun da sağlıklı olması için…

*Daha lezzetli çay-kahve ve yemekler pişirmek için…

*Evinizde ya da işyerinizde su bitti, bitiyor stresi yaşamamak için A.O. Smith su arıtma cihazlarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

A.O. Smith Su Arıtma Cihazları ne avantajlar sağlar?

*A.O. Smith, 145 yıllık deneyimi, 11 ülkede 30´a yakın tesisi ve 16.000 çalışanı ile dünyanın en güvenilir su teknolojileri üreticisidir. İleri teknoloji laboratuvarlarda NSF International (Uluslararası Sağlık Kuruluşu) standartlarıyla test edilen tüm A. O. Smith cihazları, insan hayatını kolaylaştırmak, musluk suyunun sağlıklı olmasını sağlamak ve dünya kaynaklarını korumak için üretilmektedir.

*A.O Smith cihazları ihtiyaç duyduğunuz doğru çözümleri en uygun fiyatla sunar. Farklı ihtiyaçlar için farklı cihazları vardır. Kabinetli Ters Osmoz Su Arıtma Sistemlerimiz arasında Daisy Su Arıtma Cihazı, Lily Su Arıtma Cihazı, Lotus 75TC ve Lotus 75M Su Arıtma Cihazlarımız bulunmaktadır. Su arıtma cihazlarımızı, özelliklerini incelemek için su arıtma cihazlarımızın yer aldığı web sayfamızı inceleyebilirsiniz: 

*Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi ile suyunuzu tüm bakteri ve kirleticilerden arındırır. Suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerin uzaklaştırılmasını sağlar.

*Patentli Side Stream Membran Teknolojisi A.O. Smith tarafından üretilen yenilikçi ve özel bir teknolojidir. Rakiplerinden %56 daha yüksek verimle su verir. Rakiplerine nazaran membran ömrü 1.5 kat daha uzundur. Standart su arıtma sistemlerinde 1 bardak arıtılmış su için 3 bardak su atılırken Patentli Side Stream Teknoloji sayesinde A.O. Smith Daisy ve Lily cihazlarında ise 1 bardak arıtılmış su için sadece 1 bardak su atılır.

*Performans Takip Ekranı Su arıtma denince bakım maliyetleri de akla gelir. Performans Takip Sistemi cihazınızın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını göstererek sizi bilgilendirir, böylece kontrolü ele alır gereksiz servis masrafından kurtulursunuz. Filtre değişimini doğru zamanda yaptığınız için suyunuz her zaman taze ve temiz kalır.

*Kompakt ve şık tasarımları ile mutfak ve ofislere tam uyumludur.

*İster tezgâh altında, ister tezgâh üstünde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmışlardır. Mutfağınızda az yer kaplar.

*Yüksek su arıtma kapasitesi ile tüm ailenizin su ihtiyacını karşılar.

*Su teknolojileri sektöründe en yüksek kullanıcı memnuniyete sahip olan A.O. Smith’in üretimidir.

*Kullanıma hazırdır, kurulumu A.O. Smith yetkili servisi tarafından ücretsiz olarak yapılır.

*Cihazınızın üretici firması olarak A.O. Smith bayileri, çağrı merkezi ve tüm çalışanları ile her zaman yanınızdadır.

A.O. Smith varken A.O. Smith alınır, güvenle kullanılır…