Sağlıklı, temiz ve leziz su içmek isteyen pek çok kişinin aklındaki en önemli sorulardan biri, “arıtılmış suyun ne kadar temiz olduğu” ve “suyun içindeki minerallere ne olduğu”! E pek de haksız değiliz!

Günde ortalama 2-3 litre su içtiğimizi düşünürsek, 70 yılda ortalama 76.650 litre su tüketiyoruz demektir. Bu rakam içtiğimiz ve kullandığımız suyun sağlığına ve temizliğine neden önem vermemiz gerektiğini ve suyumuz ile ilgili sorular sormamızın nedenini ortaya koyuyor… Ve sorular sormakla çok da doğru yapıyoruz.

Su teknolojileri sektöründe dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan A.O. Smith’in cihaz ve sistemleri ileri teknoloji ürünü filtre ve membranları ile suyun içindeki ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddeleri %99.9 oranında arıtırken suda bakteri giderimi de yapar. Ve sağlıklı, tertemiz suya ulaşmanızı sağlar…

İleri teknoloji ürünü A.O. Smith cihazları ile ilgili ayrıntılı bilgiler bulacağımız web sayfamızı incelemenizi öneririz:

Bir de diyelim, mutfağınızda hem şebeke suyunuzu arıtan ve sağlıklı su içmenizi sağlayan sebiliniz, aynı zamanda suyunuzun mineral ve pH dengesini de sağlıyor! 

Şimdi, Frezya 300S ve Frezya 300TU cihazları arıtmanın yanı sıra sudaki mineralleri geri kazandıran “alkali filtreli”… 

Şimdi, Frezya 300S Tam Boy Arıtmalı Su Sebili ve Frezya 300TU Tezgah Üstü Arıtmalı Su Sebili cihazları “alkali filtresi” ile suyu arıtmanın yanı sıra suya minerallerini geri kazandırıyor… Modern mutfakların vazgeçilmezlerinden olan Frezya 300S ve Frezya 300S Arıtmalı Su Sebilleri hem sürekli taze su kaynağı hem de tek tuşla ister sıcak ister soğuk suya kolayca ulaşılmasını sağlayan, şebeke suyunuzu “iyi suya” çeviren akıllı teknoloji ürünü. Bu da tam bizlerin aradığı özellik değil mi?

Frezya 300S Tam Boy Arıtmalı Su Sebili ve Frezya 300TU Tezgah Üstü Arıtmalı Su Sebili önce Ters Osmoz Teknoloji ile güvenli bir biçimde suyunuzdaki tüm kirleticileri, organik maddeleri ve kloru temizleyerek suyunuzu saf hale getirir… Sonrasında Alkali Filtresi ile suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi yararlı mineralleri geri kazandırır. Suyun pH değerini alkali hale getirir. 

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice günlere..