A.O. Smith Su Arıtma Cihazları gerek üstün teknolojisi, gerek şıklığı ile birçok mutfağın vazgeçilmezi ve giderek kullanımı yaygınlaşıyor. Sosyal medya fenomenlerinden, Instagram’daki geniş takipçi kitlesi ve paylaştıkları içeriklerle herkese ilham veren İdil Yazar, Şükran Kaymak ve Elvan Odabaşı A.O. Smith markasına güveniyor. Evlerinde ve iş yerlerinde Daisy Su Arıtma Cihazını kullanan Instagram fenomenleri deneyimlerini takipçileri ile paylaşıyor.

İdil Yazar, lezzetli yemeklerini A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı’nın suyu ile yapıyor!

Televizyon programlarında da adından sıkça söz edilen İdil Yazar yemek yemeyi de en az yemek yapmak kadar çok seviyor. Yaptığı yemeklerde kullandığı malzemelerin seçimine ve hijyenine özellikle çok dikkat ediyor. İdil Yazar’a göre su, yemeğin lezzetini doğrudan etkiliyor. Bir süredir ofisinde A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı kullanan İdil Yazar, evinde ise A.O. Smith’in arıtmalı su sebillerinden Frezya’yı tercih ediyor.

İdil Yazar lezzetli yemeklerini Daisy Arıtma Cihazı’nın suyu ile pişiriyor. Kahvesini, çayını Daisy’nin suyu ile yapıyor. Oğlu Ali ile beraber güvenle Daisy’nin arıtılmış, sağlıklı ve lezzetli suyunu içiyorlar.

Şık ve kompakt tasarımı ile Daisy Su Arıtma Cihazı’nın mutfağına çok yakıştığını belirten İdil Yazar, ayrıca Daisy’nin filtre değişim zamanını gösteren dijital ekranı sayesinde, filtresinin değişme zamanının kaygısını hiç yaşamadığını, güvenle, her zaman taze ve temiz su içebildiğini ekliyor. Patentli teknolojisi sayesinde diğer su arıtma cihazlarına nazaran su ve enerji tasarruflu olduğunu ekleyerek su arıtma cihazları arasında en üstün teknolojili ve en iyi su arıtma cihazının A.O. Smith Daisy olduğunu vurguluyor.

Şükran Kaymak da hem ev hem ofis mutfağında A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı kullanıyor!

3 milyon takipçisi ile Instagram´ın en sevilen yüzlerinden biri olan Şükran Kaymak mutfağında sağlık ve lezzet konusunda oldukça titiz! Şükran Kaymak su seçiminin önemine değinerek mutfaktaki en büyük yardımcısının Daisy Su Arıtma Cihazı olduğunu söylüyor! Şükran Kaymak, ofisinde A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı’nı güvenle kullanıyor. Çeşmesinden akan sağlıklı ve lezzetli Daisy suyunu içiyor. Yemeklerini pişirirken kahve ve çayını hazırlarken Daisy suyunu kullanıyor. Meyvesini, sebzesini Daisy suyu ile yıkıyor. Mutfağında buzdolabı ve fırını onun için ne kadar önemliyse A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı da en az onlar kadar önemli! Daisy Su Arıtma Cihazı’nın kompakt ve şık tasarımı sayesinde az yer kaplayarak küçük alanlara bile kolayca sığıyor olmasını çok sevdiğini belirten Şükran Hanım, hem tezgâh altında hem de tezgâh üstünde rahatlıkla kullanılan Daisy’i ofisinde tezgâhının altında kullanmayı tercih ediyor.

Diyetisyen Elvan Odabaşı, A.O. Smith Daisy Su Arıtma Cihazı’nın sağlıklı suyunu kullanıp önerenlerden!

Diyetisyen Elvan Odabaşı Daisy Su Arıtma Cihazı sayesinde sağlıklı ve lezzetli suyun musluğundan akmasından çok memnun. Pek çok kişiyi ve tanıdığımız pek çok ünlü simayı verdiği tavsiyeler ve bilgiler sayesinde sağlıklı yaşam ile tanıştıran diyetisyen Elvan Odabaşı’nın A.O. Smith markasını tercih etme sebeplerinden bir diğeri Daisy Su Arıtma Cihazı’nın filtre değişim zamanını haber vermesi. Bu teknoloji ve aynı zamanda Daisy’nin onaylı NSF51 gıdaya uygunluk ve NSF61 içme suyuna uygunluk sertifikaları ile içtiği ve kullandığı suyun taze, temiz ve sağlıklı olduğundan her zaman emin olduğunu söylüyor.

144 yılı aşkın tecrübesi ile A.O. Smith markasına güvenen Diyetisyen Elvan Odabaşı, ofisinde ve evinde Daisy’den asla vazgeçmiyor, Daisy Su Arıtma Cihazı’nı danışanlarına ve takipçilerine gönül rahatlığı ile öneriyor.