Su arıtma cihazları sağlıklı ve konforlu yaşamın artık bir vazgeçilmezi. Tabii, pek çok kişi bir arıtma cihazı kullanmayı isterken, mutfağına sığıp sığmayacağını düşünüyor.


Su arıtma cihazları, farklı mutfaklar ve farklı ihtiyaçlar için özel çözümlerle üretiliyorlar. Su artıma cihazınızı ister tezgâh üstünde ister tezgâh altında kullanabiliyorsunuz. A.O. Smith Su Arıtma Cihazları şık tasarımları ile “Tezgâhımın üzerinde yerim var.” diyenler için tezgâh üstünde yerlerini alıyorlar. Daha küçük mutfaklarda “tezgâhımın üzerini kullanmak istemiyorum.” diyenler ise cihazlarını tezgâh altlarına koyabilirler.

A.O. Smith Su Arıtma Cihazları’nın büyüklükleri ne kadar?
Akıllı teknolojisi, kompakt yapısı ile kullanmaya başladığınız andan itibaren vaz geçemeyeceğiniz Daisy Su Arıtma Cihazı ile başlayalım: Daisy Su Arıtma Cihazını 27 santimetrelik eni, 41 santimetrelik derinliği ve 42 santimetrelik boyu ile ister tezgâh altında, ister tezgah üzerinde kullanabilirsiniz. Daisy Su Arıtma Cihazı yaklaşık yarım damacana veya klasik bir bilgisayar kasası ebadında.

Kabinetli Ters Osmoz Su Arıtma Sistemlerimizden olan Lotus 75TC ve Lotus 75M Su Arıtma Cihazları da Daisy Su Arıtma Cihazı ile aynı ölçülere sahip. Lotus Serimizdeki cihazlarımızı da mutfağınıza nasıl uygunsa, tezgah üstünde veya tezgah altında kullanabilirsiniz.

Gelelim Lily Su Arıtma Cihazına: Teknolojisi ile en yüksek verim ve en düşük atık oranı sağlamak üzere tasarlanmış olan Lily Su Arıtma Cihazı incecik bedeni ile tezgâh altında rahat kullanım olanağı sunar. 16,1 santimetrelik derinliği, 46 santimetrelik eni ve 48,8 santimetrelik boyu ile tezgah altı ve üstünde kullanım için idealdir.

Mutfaklarda sıkça tercih edilen bir cihaz olan Arıtmalı Su Sebilleri de, tıpkı su arıtma cihazlarımız gibi mutfağınız için ideal ölçülere sahiptir. İnce ve kompak tasarımı ile A.O. Smith Frezya az yer kaplar sıcak ve soğuk içme suyuna tek tuşla ulaşmanızı sağlar. Yeni nesil Alkali Filtresi ile mineralleri koruyan Frezya 300S Tam Boy Arıtmalı Su Sebilini 26 santimetrelik eni, 36 santimetrelik derinliği ve 110 santimetrelik boyu ile mutfağınızda küçük bir alanda, Frezya 300TU Tezgah Üstü Arıtmalı Su Sebili’ni ise 26 santimetrelik eni, 48,5 santimetrelik derinliği ve 49,5 santimetrelik boyu ile tezgah üzerinizde kullanabilirsiniz.