Su arıtma cihazları ile ilgili pek çok soru alıyoruz: “Su arıtma cihazları sağlıklı mı?”, “Su arıtma cihazları mineralleri öldürür mü?” gibi… Bunlardan biri de “Su arıtma cihazları güvenli mi?”.

“Güven” her alanda olduğu gibi su teknolojileri alanında da çok önemli bir kavram. Özellikle sağlık söz konusu olunca güven göz ardı edilemez bir unsur haline geliyor. Pek çok markanın bulunduğu sektörde her ürün için güvenilir demek mümkün değil. Biz de bu nedenle sizlere su arıtma cihazlarını güvenli kılan başlıca unsurları yazmak istedik.

Su arıtma cihazı bir markanın üretimiyse, dünya çapında kullanıcılar tarafından tercih ediliyorsa, cihazda ileri teknolojiyi kullanıyorsa, kullanıcılarının cihaz memnuniyetleri varsa, uluslararası ve ulusal sertifikalara sahipse, satış sonrası da hizmet sunuyorsa, yaygın servis desteği verebiliyorsa, doğaya zarar vermiyorsa “güvenilir” diyebiliriz.

A.O. Smith olarak ise ürettiğimiz su arıtma cihazlarının güvenli olduğunu, güvenerek kullanabileceğinizi net bir şekilde söyleyebiliriz. 145 yıllık bir marka olmamız, su teknolojileri sektörüne yön veren bir firma olmamız, ileri teknoloji kullanmamız, dünyanın hemen her ülkesinde tercih edilen cihazlar üretiyor olmamız ve müşteri memnuniyeti en yüksek su teknolojileri üreticisi olmamız ancak firmamızın ve cihazlarımızın güvenilirliği ile mümkün olabilir.

A.O. Smith’in güvenilirliğini ortaya koyan en önemli unsurlar neler?

Çünkü A.O. Smith araştırma-geliştirme çalışmaları ile sektörünün öncüsüdür ve en ileri teknolojiye sahip cihazlar üretir. Sadece bir cihaz satmaz, hizmet de sunar. Teknik servis desteği ve yaygın bayi ağı ile kullanıcı memnuniyeti en yüksek su arıtma cihazı üreticilerinden biridir. A.O. Smith sadece insanlara karşı değil, doğaya karşı da sorumlu davranır.

Bu özelliklerimizle “Su Arıtma Cihazları Güvenli mi?” sorusuna “A.O. Smith Su Arıtma Cihazlarına gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz” cevabını verebiliriz.

A.O. Smith hakkında daha fazla bilgi için kurumsal web sitemizi ziyaret etmek isterseniz tıklayın.

Peki, A.O. Smith Su Arıtma Cihazlarının güvenilirliğini ortaya koyan en önemli unsurlar nelerdir?

*A.O. Smith farklı ihtiyaçlara özel ürettiği su arıtma cihazları ile “temiz, taze, sağlıklı ve lezzetli suyun mutfağınızdaki güvenilir kaynağı”dır.

*A.O. Smith Su Arıtma Cihazları suyu ne kadar temizliyor diye merak ediyorsanız, cihazlarımız sudan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerin uzaklaştırır.

*Su arıtma cihazlarımızda bulunan Performans Takip Ekranı ve Akıllı Elektronik Musluk Teknolojisi cihazın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını takip ederek performansını kontrol eder ve sizlere güvenli kullanım sağlar.

*Atık oranları da su arıtma cihazlarında önemli bir konu. Patentli Side Stream Membran Teknolojimiz sayesinde su arıtma cihazlarımız en yüksek verimi, en düşük atık oranı ile sunar.

*A.O. Smith su arıtma cihazları Shield UV Teknolojisi ile ekstra bakteri giderimi sağlar.

*Cihazlarımız aynı zamanda bu özelliklerini belgeleyen, dünya çapında ve ülkemizde geçerliliği onaylanmış NSF, WQA, CE gibi sertifikalara ve İTÜ’den İçme Suyu Uygunluk Test Raporlarına da sahiptir.

Su Arıtma Cihazları Güvenli mi? sorusu altında aklınıza takılan diğer konular ve Su Arıtma Cihazları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz: 0.850.222 02 67 nolu müşteri hattımızı arayabilir ya da bize sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.