Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Daisy cihaz aldık o kadar memnunuz ki, şimdi çalıştığım hastaneye de sipariş verdik. Suyun kalitesini çok beğendik, güvenle içiyoruz.

Gamze Aydın

Hemşire - 31 Ağustos 2023, 13:48

Kliniğime Frezya sebil siparişi verdim. Aynı gün gelip montaj yaptılar ve cihazdan çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir cihaz.

Doğukan Gümüş

Doktor - 31 Ağustos 2023, 13:39

Evime bir yumuşatma cihazı taktırmak için aramıştım firmayı, o kadar ilgililer ki hemen personel gönderdiler keşif yaptılar ertesi gün de montajı yaptılar. Ardından tüm ailem su arıtma cihazlarından aldı ve herkes memnun kaldı. Bizimle ilgilenen Şule hanıma ve tüm ekibe teşekkür ederim.

Elif Coşkun

İşletmeci - 31 Ağustos 2023, 13:36

Mir Grup Su Arıtmayı ne zaman bir sorunum için arasam anında çözüyorlar, çözüm odaklılar ayrıca bizleri zor duruma sokmamaya özen gösteriyorlar. Bu yüzden kendilerine teşekkür etmek istiyorum.

ASİYE ÖZEN

EV HANIMI - 31 Ağustos 2023, 13:32

Lotus model cihaz satın aldım, montaj sırasında bazı aksaklıklar olsa da karşılıklı anlayış ve destekleri ile sorunlarımız giderildi. Cihaz montajımız tamamlandı.

EMİNE SARI

YÖNETİCİ - 26 Mayıs 2023, 17:51

DAİSY ÜRÜNÜNÜ ALDIĞIM GÜNDEN BU YANA FİRMA ÇALIŞANLARININ İLGİLİSİ UZAKTAN DESTEK SAĞLAYAN SATIŞ SONRASI DEPARTMANI ÇALIŞAN PERSONELİN GÜLER YÜZÜ , NE KADAR DOĞRU BİR SEÇİM YAPTIĞIMIN İSPATI GİBİ. FİRMA OLARAK İLGİ ALAKALARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. BENDE DİĞER MÜŞTERİLERİ GİBİ YAKIN ÇEVREME TAVSİYE EDİYORUM , GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ÜRÜN ALABİLİR VE KULLANABİLİRSİNİZ.

MELAHAT YILDIZ

EV HANIMI - 26 Mayıs 2023, 17:46

Ao. Smith marka daisy model su arıtma cihazı montajı yaptılar, çok kibar ve ilgililer. Çok temiz çalıştılar, özellikle montajı yapan İsrafil beye çok teşekkür ederim.

Tuğba Bartan

Yönetici Asistanı - 26 Mayıs 2023, 12:46

Evimi taşıyacaktım, su arıtma cihazının sökülüp takılması için yardım istedim. Cihazımı eski adresimden söküp yeni adresime montajını yaptılar. Çok organize olmuş ve düzenli bir firma, işlerini severek yaptıkları çok belli.

AYŞEGÜL ŞENOL

E TİCARET YÖNETİCİSİ - 26 Mayıs 2023, 12:44

Su arıtma cihazımın musluğu damlatıyordu, servis talebim oldu. Çok hızlı bir şekilde servis gönderdiler, musluğun arızalı olduğu söylediler ve değişimini yaptılar. Servis gittikten kısa süre sonra musluk damlatıyor diye yeniden aradım, 1 saat geçmeden servis yeniden geldi ve çok ilgilendi. Gelen servis çok kibardı. Herkese tavsiye ederim

MELEK ÇINAR

MEMUR - 26 Mayıs 2023, 12:42

Ao Smith marka 600 df cihazımı başka bir firmadan satın almıştım. Satın aldığım firmaya ulaşamayınca, Ao Smith müşteri hizmetlerinden Mir Grup su arıtmaya yönlendirildim. Mir Grup hemen servis yönlendirdi. Servise gelen kişi de çok temiz ve titiz çalıştı. Çok teşekkür ediyorum

HÜLYA YILMAZ

MUHASEBECİ - 26 Mayıs 2023, 12:41

Arıtma cihazımız firma satışı olmamasına rağmen filtre değişimi konusunda hizmet aldık. İki gün içinde filtre değişimi için geldiler. Firma çalışanları ve servis ekibi gayet ilgililer, tavsiye edebileceğim bir firma oldular.

NEVRİYE AYDIN

EV HANIMI - 26 Mayıs 2023, 12:38

Arıtma suyunun bu kadar lezzetli olabileceğini düşünmemiştim. Ailecek bu cihazlardan satın aldık. Çok memnunuz, firmanın bizimle olan ilgisinden dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

Ferit Çermik

Doktor - 25 Mayıs 2023, 21:00

Hergün marketten paketli su alıyordum bu uğraştan kurtuldum ve paketli sudan daha kaliteli ve lezzetli su içiyorum çok memnunum.

Fatih Şahin

İnşaat mühendisi - 25 Mayıs 2023, 21:00

Normalde arıtma su sevmeyen ben tadına bayılıyorum. Hem tatlı hem duru bir su tatsız bir su gibi gelmiyor bana. Her şeyi ile çok memnunum. Herkese de tavsiye ederim.

Melike Şahin

Psikolog - 25 Mayıs 2023, 20:56

Yıllardan beri Mir Water ile çalışıyoruz. Ne zaman servis istesek ya aynı gün ya da ertesi güne gönderen, diğer dolandırıcılar gibi oyalamayan bir firma. Servise gelen personeller çok titiz çalışıyor. Çok teşekkürler.

FATMA KAHRAMAN

EV HANIMI - 16 Mayıs 2023, 13:20

Öncelikle satış sonrası ekibinden Yasemin Aşık hanıma çok teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bizimle o kadar ilgilendi ve yardımcı oldu ki çok çok teşekkürler. Tüm aile olarak Mir Water müşterisiyiz çokta memnunuz.

SELİN ÇERMİK

ÜRÜN UZMANI - 16 Mayıs 2023, 13:16

Verilen hizmetten, montaj işçiliğinden ve üründen çok memnun kaldım. Şirketi ve ekibini herkese tavsiye ederim.

Dilan Gürbüz

Öğretmen - 24 Nisan 2022, 21:50

Satın alma ve kurulum sırasında göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkürler. Kurulumu yapan Birol Yilmaz beye ve satın alma sürecindeki yardım ve ilgisinden dolayı Selin hanıma teşekkürler. Ailemize aldığımız 3. Ao Smith cihazı. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Selda Tekcan Caymaz

Bankaci - 21 Nisan 2022, 12:03

3 YILDIR DAISY SU ARITMA CİHAZI KULLANIYORUZ, SUYUN LEZZETİ VE KALİTESİ ÇOK İYİ. GELEN TEKNİK EKİP GÜLERYÜZLÜ.

MERVE ÖZYÜREK

YATIRIM UZMANI - 21 Nisan 2022, 11:53